Nevšední potisk reklamních předmětů

19.10.2018

Občas je potřeba trochu zaujmout, překvapit a něco oživit. Takto jsme potiskem loga oživili čajovou sadu pro našeho zákazníka Opticord.cz s.r.o.

Můžeme ale potisknout i propisky, klíčenky, USB a mnoho dalšího !

potisk-keramika

reklamni-plachta

Tisk banneru kvalitněji, rychleji a za super cenu

19.10.2018

Provedli jsme tisk perforované reklamní plachty a následnou montáž v Ostravě pro zákazníka T.S.BOHEMIA a.s.

Rádi Vám také provedeme odbornou montáž reklamních plachet a bannerů v Ostravě a okolí. Instalaci reklamních plachet provádíme jak z plošiny, tak horolezeckou technikou nebo žebříku. Reklamní plochu zaměříme, poradíme vhodnou instalaci plachty a reklamní banner Vám i vytiskneme


Objednejte si plastická 3d loga ze styroduru

13.2.2018

Nově jsme začali vyrábět plastické 3D loga ze styroduru. Loga řežeme jak odporovým drátem, tak na CNC fréze. Na fréze dokážeme vyřezat 3D loga i s dibondu, plexiskla, dřeva a PVC. 3D loga ze styroduru Vám nalakujeme dle jakékoliv barevnosti RAL a rádi provedeme i následnou montáž. Loga řežeme v síle styroduru od 2 cm do 10 cm.

n1-giga

n02-tisk-banneru

Tisk banneru kvalitněji, rychleji a za super cenu

13.2.2018

Stále modernizujeme a jdeme do předu. Tímto jsme schopni nově nabídnout i odolný UV tisk reklamních plachet ve velmi kvalitním rozlišení a za úžasnou cenu !!! Tisk banneru, tisk mesh plachet, tisk reflexních bannerů a airtex plachet v nejkvalitnějším provedení a stálosti barev v exteriéru.Potisk triček pro nás žádný problém

13.2.2018

Nově potiskneme trička, mikiny, bundy a ostatní textil. Potřebujete potisknout firemní trička ? U nás žádný problém !! Tisk již od jednoho kusu až po větší série !! Tiskneme sublimací, transferem nebo sítotiskem.

new-triko