Kvalitní potisk triček a textilních výrobků

Nabízíme Vám potisk reklamního textilu, triček, mikin a veškerých pracovních oděvů. Nabízíme různé druhy potisku a strojní výšivku jak pro Váš osobní, tak firemní tetxtil. Dokážeme tisknout již od jednoho kusu tetxtilu až po velké série.

Sítotisk na textil

Jedná se o zatím nejkvalitnější a nejtrvalejší potisk textilu a textilních výrobků. Metoda sítotisku je vhodná na více kusovou výrobu. 10ks textilu a více. Sítotisk je velice odolný, stálobarevný a má dlouhou výdrž.

Transférový potisk textilu

Tento tisk je technologicky velmi dobrý svými vlastnostmi. Dobře drží, je trvanlivý a stálobarevný. Pro transfer lze vybrat široké spektrum barevných folii, které se následně řežou na plotru do požadovaného tvaru nebo loga a při teplotě 150 C se zažehlují na textil. Lze realizoavt zakázky již od jednoho kusu.

Sublimační potisk textilu

Tento tisk použiváme především na potisk dresů, potisk ručníků, potisk polštářů , a potik sedacich vaků. Dále sublimašční techologii použiváme na potisk hrnků a jiných propagačních materiálů. Tisk je odolný a stálo barevný. Je možno tisknout již od jednoho kusu.

Strojní vyšívání na textil

Vyrabíme různá loga, našivky, vyšivky na různorodý textil, čepice, trička a mikini .Strojní vyšívání je velice odolné a životnost této technologie je velice vysoká.

tricka
potisk-triko
tisk-tricka
Odeslat poptávku

Reklamaní potisk propisek a per

propiska

Potiskneme Vám plastové, kovové i luxusní pera. Lze vybrat z mnoha typů a tvarů reklamních propisek.

Propisky tiskneme technologií tampon tisku nebo UV tisku.

  • Jednoduché a kvalitní zviditelnění image firmy
  • Jsou velice praktické
  • Cena potisku je velmi příznivá, oproti ostatním reklamním předmětům
Odeslat poptávku

Potisk igelitek a reklamních tašek

papirova-taska

Potisk igelitových a papírových tašek je velmi jednoduchá a účinná propagace. Potiskneme Vám jak plastové igelitky, tak kvalitní papírové tašky.

  • Lze vybrat z mnoha druhů a variant
  • Velmi účinná forma propagace
  • Velice funkční prvek reklamy
Odeslat poptávku

Kontaktujte nás


Zavolejte nám

+420 604 767 067

+420 704 182 366Napište nám

info@marapa.cz