Digitální solventní tisk

Jedna z nejrozšířenějších technologii vůbec, kde je velmi dobrý poměr ceny a kvality výtisku. Náše vylepšené eco solventní inkousty neobsahují odpařující škodlivé látky a můžou být využity i v kancelářském prostředí. Tato technologie tisku dosahuje velmi dobrý barevný gamut a vysoké rozlišení.

Digitální uv tisk

Touto technologii je možno potisknout velkou škálu materiálu, které lze dále zpracovávat, řezat, a formátovat. Potiskneme – PVC desky, plexisklo, dřevo, sklo, keramiku, hliník, polystyren, papír, vlnitou lepenku, banner, textil, OSB desky atd.

Digitální foto tisk

Tisk vysokým rozlišením, který je určen především na výrobu fotoproduktů, fotopláten, papíru a uměleckých fotografií.

Sublimační tisk

Velice ekologický způsob tisku, který má dlouho životnost a velmi dobrou odolnost potisku. Možnost tisku barevných přechodů a jemných detailů. Tisk využíváme především na potisk textilu, vlajek, dresů.

Digitalní málonakladový tisk

Malonákladový digitální tisk používáme pro tisk malých nákladů do formátu A3. Hlavní výhodou malonákladové tisku je rychlost, kdy jsme zakázku schopni realizovat ještě tentýž den. U tohoto tisku jsme schopni tisknout do formátu A3.

Digitalní ofsetový tisk

Pokud je potřeba tisknout již větší náklady tiskovin skoro vždy volíme Ofsetový tisk. Kvalita tohoto tisku je velmi vysoká. Při ofsetovém tisku je možnost výběru velké škály nejrůznějších papírů. Stejně tak lze použít pestrou paletu zušlechťování, ať už jde o lakování, výsek nebo ražbu.